For Me – шолја за чај

990 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 230 ml

3 на залиха

SKU: 1041531270 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за чај. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 230 ml

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me – шолја за чај

990 ден

3 на залиха