For Me – шолја

1.199 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 340 ml

6 на залиха

SKU: 1041539651 Категории ,

Опис

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 340 ml

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

For Me - шолја

1.199 ден

6 на залиха