Anmut Platinum – шолја за еспресо

1.861 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 100 ml

12 на залиха

SKU: 1046361420 Категории ,

Опис

Порцеланска шолја за еспресо. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 100 ml

Anmut Platinum колекцијата плени со синтеза од едноставност, чистота во однос на дизајнот, кадифена бела боја благодарение на својата порцеланска основа и благороден платинест дизајн околу работ на секое парче. Овој прекрасен додаток и дава необична елеганција на колекцијата, а истовремено и стилска суптилност.

Anmut Platinum - шолја за еспресо

1.861 ден

12 на залиха