MetroChic Blanc – шолја за еспресо

1.660 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 80 ml

3 на залиха

SKU: 1046541420 Категории: ,

Description

Порцеланскa шолја за еспресо или кој било друг сличен топол пијалок.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 80 ml

Колекцијата MetroChic Blanc се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено издржлива премиум-порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по чистиот бел, елегантен изглед. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic Blanc – шолја за еспресо

1.660 ден

3 на залиха