Anmut Platinum – шолја за кафе

2.140 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 200 ml

4 на залиха

SKU: 1046361300 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за кафе. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 200 ml

Anmut Platinum колекцијата плени со синтеза од едноставност, чистота во однос на дизајнот, кадифена бела боја благодарение на својата порцеланска основа и благороден платинест дизајн околу работ на секое парче. Овој прекрасен додаток и дава необична елеганција на колекцијата, а истовремено и стилска суптилност.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut Platinum - шолја за кафе

2.140 ден

4 на залиха