Artesano Original – шолја

1.490 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 380 ml

2 на залиха

SKU: 1041309651 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за повеќе намени. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 380 ml

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original - шолја

1.490 ден

2 на залиха