Anmut Gold – шолја за еспресо

1.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 100 ml

8 на залиха

SKU: 1046531420 Категории: ,

Description

Порцеланскa шолја за еспресо. Безбедена е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 100 ml

Anmut Gold колекцијата се состои од рачно изработени декоративни линии кои се дел од елегантна белата боја. Токму тој златен допир и дава на колекцијата класа и стил. Колекцијата е совршена за сите оние кои посакуваат елеганција и квалитет. Едноставно, создадете трпеза која ќе плени со безвременскиот шарм на финото злато и белата боја.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut Gold – шолја за еспресо

1.790 ден

8 на залиха