Colourful Spring – чинија за салата

1.190 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 22 cm

14 на залиха

SKU: 1486632640 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Особено е наменет за салати. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 22 cm

 

Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајка природа. Тие се појавуваат на нашите маси благодарение на украсите на садовите од колекцијата „Colourful Spring“ кои ја покануваат пролетта спокојство во која било трпезарија.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colourful Spring - чинија за салата

1.190 ден

14 на залиха