Petite Fleur – длабок сад, 25 cm.

Out of Stock

7.659 ден

Опис

Класично заоблените форми и разиграните цветни украси додаваат уникатен безвременски шарм на популарната колекција Petite Fleur. Уживајте со вашите сакани во оваа прекрасна новогодишна колекција и празничните моменти.

Petite Fleur - длабок сад, 25 cm.

7.659 ден

Нема на залиха