Classsic Gifts White – сад за овошје

15.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 47 cm x 38 cm
  • Капацитет: 1558 ml

1 на залиха

Description

Порцелански сад за овошје.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 47 cm x 38 cm
Капацитет: 1558 ml

Елегантниот дизајн, безвременската убавина и високиот квалитет, ја прават колекцијата Classic Gifts White да биде исклучително привлечна!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Classsic Gifts White - сад за овошје

15.790 ден

1 на залиха