Anmut Gold – повеќенаменски сад

5.590 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 24 cm x 13 cm x 13 cm
  • Капацитет: 435 ml

Нема на залиха

Description

Порцелански сад за сос, кој ќе ви биде исклучително употреблив за време на ручекот или вечерата. Специфичен е и по својата повеќенаменска употреба, односно, може да послужи и како сад за млеко, додека го пиете вашето омилено кафе. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm x 13 cm x 13 cm
Капацитет: 435 ml

Anmut Gold колекцијата се состои од рачно изработени декоративни линии кои се дел од елегантна белата боја. Токму тој златен допир и дава на колекцијата класа и стил. Колекцијата е совршена за сите оние кои посакуваат елеганција и квалитет. Едноставно, создадете трпеза која ќе плени со безвременскиот шарм на финото злато и белата боја.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut Gold - повеќенаменски сад

5.590 ден

Нема на залиха