Flow – овална чинија за сервирање (47 cm)

4.222 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 47 cm

3 на залиха

Опис

Порцеланска овална чинија наменета за сервирање и послужување на разни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 47 cm

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Flow - овална чинија за сервирање (47 cm)

4.222 ден

3 на залиха