La Classica Contura – сад

3.449 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 600 ml

6 на залиха

Description

Порцелански повеќенаменски длабок сад. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 600 ml

Колекцијата La Classica содржи производи кои креираат модерен шмек, со задржување на традиционалниот квалитет. Станува збор за едноставен и чист изглед во бело-сребрена-платинеста комбинација во однос на боите, со карактеристичен дизајн и геометриски мотиви (инспирирани од раскошниот изглед на куполите во историските градби). Направете ја идеалната комбинација и уживајте во модерниот изглед на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

La Classica Contura - сад

3.449 ден

6 на залиха