Manufacture Rock Desert – чинија за салата

1.890 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 22 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1042502640 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија наменета за сервирање и послужување. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка

Материјал на изработка: Премиум порцелан

Димензии: 22 cm дијаметар

Впечатливата архаична шема врз црниот порцелан ќе додаде уметнички допир на вашата маса и ќе ги исполни посбените моменти со задоволство

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Rock Desert - чинија за салата

1.890 ден

Нема на залиха