Mariefleur – чинија за сервирање (42 cm)

6.990 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 42 cm

2 на залиха

Description

Порцеланска чинија наменета за сервирање на разни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 42 cm

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - чинија за сервирање (42 cm)

6.990 ден

2 на залиха