Anmut Platinum – сад

Out of Stock

4.390 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 210 ml

Нема на залиха

Опис

Порцелански сад со повеќенаменска употреба. Може да се користи за млеко, но и за разни сосеви. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 210 ml

Anmut Platinum колекцијата плени со синтеза од едноставност, чистота во однос на дизајнот, кадифена бела боја благодарение на својата порцеланска основа и благороден платинест дизајн околу работ на секое парче. Овој прекрасен додаток и дава необична елеганција на колекцијата, а истовремено и стилска суптилност.

Anmut Platinum – сад

4.390 ден

Нема на залиха