Artesano Original – сет од чинии и држач

21.390 ден

Out of Stock

Нема на залиха

Description

Сет од три порцелански чинии и дрвен држач, за екстремно елегантна и убава претстава на чиниите. Се одржува рачно.

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original – сет од чинии и држач

21.390 ден

Нема на залиха