Mariefleur – овален сад за сервирање (32 cm)

4.649 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 32 cm
  • Капацитет: 3446 ml

1 на залиха

Description

Порцелански овален сад наменет за сервирање на разни деликатеси. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 32 cm
Капацитет: 3446 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - овален сад за сервирање (32 cm)

4.649 ден

1 на залиха