Quinsai Garden – чинија за салата

3.090 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 23 cm x 23 cm

Нема на залиха

SKU: 1043802640 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија за салата. Безбедна е за миење во машина за садови, но и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 23 cm x 23 cm

По трагите на Марко Поло, создадена е колекцијата позната како Quinsai Garden, чии мотиви ќе ве одведат на разно разни патувања. Елеганција и софистицираност, проткаени со цветни мотиви во нежни бои!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Quinsai Garden – чинија за салата

3.090 ден

Нема на залиха