Quinsai Garden – сад за шеќер

3.790 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 330 ml

Нема на залиха

SKU: 1043800960 Категории: ,

Description

Порцелански сад за шеќер или слатко. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 330 ml

По трагите на Марко Поло, создадена е колекцијата позната како Quinsai Garden, чии мотиви ќе ве одведат на разно разни патувања. Елеганција и софистицираност, проткаени со цветни мотиви во нежни бои!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Quinsai Garden - сад за шеќер

3.790 ден

Нема на залиха