Anmut Gold – сад за млеко

4.390 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 11.5 cm x 12 cm x 9.5 cm
  • Капацитет: 210 ml

Нема на залиха

SKU: 1046530780 Категории: ,

Description

Порцелански сад за чување на млеко, за вашето кафе и слично. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 11.5 cm x 12 cm x 9.5 cm
Капацитет: 210 ml

Anmut Gold колекцијата се состои од рачно изработени декоративни линии кои се дел од елегантна белата боја. Токму тој златен допир и дава на колекцијата класа и стил. Колекцијата е совршена за сите оние кои посакуваат елеганција и квалитет. Едноставно, создадете трпеза која ќе плени со безвременскиот шарм на финото злато и белата боја.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut Gold – сад за млеко

4.390 ден

Нема на залиха