Petite Fleur – сад за кафе, 1,25l

-25% Off

5.754 ден

1 на залиха

SKU: 1023950100 Категории ,

Опис

Класично заоблените форми и разиграните цветни украси додаваат уникатен безвременски шарм на популарната колекција Petite Fleur. Уживајте со вашите сакани во оваа прекрасна новогодишна колекција и празничните моменти.

 

Капацитет: 1250ml

Petite Fleur - сад за кафе, 1,25l

5.754 ден

1 на залиха