New Wave Caffe – лажица за кафе/чај (gold)

1.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 17.5 cm

3 на залиха

SKU: 1457140161 Категории: ,

Description

Лажица за кафе или чај, изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Закривениот дел на средината овозможува подобар баланс, односно, потпирање на работ од шолјата. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 17.5 cm

Колекцијата New Wave Caffe содржи производи од нерѓосувачки челик, наменети за кафе или чај.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

New Wave Caffe - лажица за кафе/чај (gold)

1.790 ден

3 на залиха