Mariefleur – сад за шеќер/слатко

3.090 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 450 ml

Нема на залиха

SKU: 1041000960 Категории: ,

Description

Порцелански сад за шеќер или слатко. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 450 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - сад за шеќер/слатко

3.090 ден

Нема на залиха