Anmut Gold – чајник

Out of Stock

12.990 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 21 cm x 21 cm x 12 cm
  • Капацитет: 1 L

Нема на залиха

SKU: 1046530460 Категории ,

Опис

Порцеланскa чајник, кој истовремено може да се употребува и за кафе. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 21 cm x 21 cm x 12 cm
Капацитет: 1 L

Anmut Gold колекцијата се состои од рачно изработени декоративни линии кои се дел од елегантна белата боја. Токму тој златен допир и дава на колекцијата класа и стил. Колекцијата е совршена за сите оние кои посакуваат елеганција и квалитет. Едноставно, создадете трпеза која ќе плени со безвременскиот шарм на финото злато и белата боја.

Anmut Gold - чајник

12.990 ден

Нема на залиха