Mariefleur – сад за млеко (300 ml)

2.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 300 ml

1 на залиха

SKU: 1041000780 Категории ,

Опис

Порцелански сад за млеко. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 300 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Mariefleur - сад за млеко (300 ml)

2.790 ден

1 на залиха