Anmut Platinum – чајник

12.990 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 1 L

1 на залиха

SKU: 1046360460 Категории: ,

Description

Порцелански чајник, кој истовремено може да биде употребен и за кафе. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 1 L

Anmut Platinum колекцијата плени со синтеза од едноставност, чистота во однос на дизајнот, кадифена бела боја благодарение на својата порцеланска основа и благороден платинест дизајн околу работ на секое парче. Овој прекрасен додаток и дава необична елеганција на колекцијата, а истовремено и стилска суптилност.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut Platinum - чајник

12.990 ден

1 на залиха