Old Luxembourg – сад за кафе

6.490 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 1300 ml

Нема на залиха

SKU: 1023410100 Категории: ,

Description

Порцелански сад наменет за послужување на кафе. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 1300 ml

Меките и нежни линии се соединуваат заедно со суптилните украси на брилијатно белиот порцелан, со цел да ја создадат колекцијата Old Luxembourg. Истата содржи производи кои се специфични по апсолутно стилскиот, безвременски елегантен изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg - сад за кафе

6.490 ден

Нема на залиха