For Me – чајник

5.130 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 1300 ml

Нема на залиха

SKU: 1041530460 Категории: ,

Description

Порцелански чајник, кој истовремено може да се употребува и за кафе. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 1300 ml

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me - чајник

5.130 ден

Нема на залиха