For Me – чајник

6.780 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 1300 ml

1 на залиха

SKU: 1041530460 Категории ,

Опис

Порцелански чајник, кој истовремено може да се употребува и за кафе. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 1300 ml

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

For Me - чајник

6.780 ден

1 на залиха