Retro – свеќник

13.490 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 43 cm x 32 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1172190915 Категории: ,

Description

Свеќник изработен од кристално стакло, со декоративна намена. Се мие исклучиво рачно.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 43 cm x 32 cm дијаметар

Retro е колекција која се состои од стаклени производи, со изработка која визуелно презентира луксуз, стил и неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Retro – свеќник

13.490 ден

Нема на залиха