Manufacture Swirl – свеќник

1.199 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 7 cm x 10.8 cm дијаметар
  • Капацитет: 420 ml

Нема на залиха

SKU: 1137940840 Категории: ,

Description

Свеќник изработен од кристално стакло, во металик завршница. Се мие и одржува рачно.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 7 cm x 10.8 cm дијаметар
Капацитет: 420 ml

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Swirl! Имаат трендовски металик изглед, со кој ќе додадете топлина во домот и ќе креирате посебна атмосфера. Комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата за прекрасна композиција!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Swirl - свеќник

1.199 ден

Нема на залиха