Anmut Platinum No.2 – длабока чинија

3.549 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm

12 на залиха

SKU: 1046372700 Категории: , ,

Description

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm

Anmut Platinum колекцијата плени со синтеза од едноставност, чистота во однос на дизајнот, кадифена бела боја благодарение на својата порцеланска основа и благороден платинест дизајн околу работ на секое парче. Овој прекрасен додаток и дава необична елеганција на колекцијата, а истовремено и стилска суптилност.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Anmut Platinum No.2 - длабока чинија

3.549 ден

12 на залиха