MetroChic Blanc – длабока чинија

2.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 22 cm x 22 cm x 5 cm
  • Капацитет: 800 ml.

8 на залиха

SKU: 1046542700 Категории: ,

Description

Порцеланскa длабока чинија со дијаметар од 22 cm и длабочина од 5 cm. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 22 cm x 22 cm x 5 cm
Капацитет: 800 ml.

Колекцијата MetroChic Blanc се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено издржлива премиум-порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по чистиот бел, елегантен изглед. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic Blanc – длабока чинија

2.790 ден

8 на залиха