Flow – повеќенаменска чинија

2.290 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 31 cm x 29 cm

1 на залиха

SKU: 1034202775 Категории: ,

Description

Порцеланска повеќенаменска чинија, која генерално се употребува како основа под чиниите или за сервирање. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 31 cm x 29 cm

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow - повеќенаменска чинија

2.290 ден

1 на залиха