For Me – сад за кафе, 1.20 L

Out of Stock

5.690 ден

Нема на залиха

SKU: 1041530070 Категории , Ознаки: , , ,

Опис

Безвременската колекција For Me е сеопфатен талент за секојдневието. Од појадок до вечера, едноставниот, бел порцелан нуди безброј опции за комбинација, на пример со колекцијата Colorful Life со весели бои. Садот за кафе е централниот дел на вашето дружење. Користете го за да послужите кафе за најмногу шест лица. Уживајте во кафето онака како што сакате.

For Me - сад за кафе, 1.20 L

5.690 ден

Нема на залиха