La Classica Contura – повеќенаменски сад

5.590 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 22.5 cm дијаметар

6 на залиха

Опис

Порцелански повеќенаменски сад, со мулти-намена. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 22.5 cm дијаметар

Колекцијата La Classica содржи производи кои креираат модерен шмек, со задржување на традиционалниот квалитет. Станува збор за едноставен и чист изглед во бело-сребрена-платинеста комбинација во однос на боите, со карактеристичен дизајн и геометриски мотиви (инспирирани од раскошниот изглед на куполите во историските градби). Направете ја идеалната комбинација и уживајте во модерниот изглед на трпезата.

La Classica Contura - повеќенаменски сад

5.590 ден

6 на залиха