Manufacture Rouge – чинија (27 cm)

1.323 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 27 cm дијаметар

1 на залиха

SKU: 1042382620 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 27 cm дијаметар

Природна, сензуална и рачно насликана – вака може да се опише Manufacture колекцијата. Manufacture Rouge содржи производи кои благодарение на комбинацијата од бел порцелан и црвени нијанси креираат уметност и модерен дизајн на трпезата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Manufacture Rouge - чинија (27 cm)

1.323 ден

1 на залиха