Manufacture Rouge – чинија за пица

1.953 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 32 cm дијаметар

5 на залиха

SKU: 1042382590 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија наменета за сервирање на пица. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 32 cm дијаметар

Природна, сензуална и рачно насликана – вака може да се опише Manufacture колекцијата. Manufacture Rouge содржи производи кои благодарение на комбинацијата од бел порцелан и црвени нијанси креираат уметност и модерен дизајн на трпезата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Manufacture Rouge - чинија за пица

1.953 ден

5 на залиха