Manufacture Rouge – длабока чинија

1.512 ден

-20% Off
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 25 cm дијаметар
  • Капацитет: 300 ml

6 на залиха

SKU: 1042382700 Категории: ,

Description

Порцеланска длабока чинија наменета за супи, чорби, тестенини и слично. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 25 cm дијаметар
Капацитет: 300 ml

Природна, сензуална и рачно насликана – вака може да се опише Manufacture колекцијата. Manufacture Rouge содржи производи кои благодарение на комбинацијата од бел порцелан и црвени нијанси креираат уметност и модерен дизајн на трпезата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Rouge - длабока чинија

1.512 ден

6 на залиха