Old Luxembourg Brindille – длабок сад

774 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 650 ml

Нема на залиха

SKU: 1042071900 Категории: ,

Description

Порцелански длабок сад наменет за салата или мусли. Безбеден е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 650 ml

Украсете ја вашата маса со мали уметнички дела на колекцијата Old Luxembourg Brindille и создадете освежувачка елеганција и нежна хармонија на сино и бело.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg Brindille - длабок сад

774 ден

Нема на залиха