Old Luxembourg Brindille – тацна за шолја за кафе

830 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 14 cm

Нема на залиха

SKU: 1042071310 Категории: ,

Description

Порцеланскa тацна за шолја за кафе, која одговара на шолјата за кафе од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 14 cm

Украсете ја вашата маса со мали уметнички дела на колекцијата Old Luxembourg Brindille и создадете освежувачка елеганција и нежна хармонија на сино и бело.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg Brindille - тацна за шолја за кафе

830 ден

Нема на залиха