Anmut Gold – тацна за шолја за чај

1.541 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 15 cm x 15 cm

23 на залиха

SKU: 1046531280 Категории ,

Опис

Порцеланскa тацна за шолја за чај, која одговара на шолјата за чај од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 15 cm x 15 cm

Anmut Gold колекцијата се состои од рачно изработени декоративни линии кои се дел од елегантна белата боја. Токму тој златен допир и дава на колекцијата класа и стил. Колекцијата е совршена за сите оние кои посакуваат елеганција и квалитет. Едноставно, создадете трпеза која ќе плени со безвременскиот шарм на финото злато и белата боја.

Anmut Gold – тацна за шолја за чај

1.541 ден

23 на залиха