Quinsai Garden – тацна за шолја за еспресо

1.190 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 14 cm x 11 cm

6 на залиха

SKU: 1043801430 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја за еспресо, која одговара на шолјата за еспресо од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови, но и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 14 cm x 11 cm

По трагите на Марко Поло, создадена е колекцијата позната како Quinsai Garden, чии мотиви ќе ве одведат на разно разни патувања. Елеганција и софистицираност, проткаени со цветни мотиви во нежни бои!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Quinsai Garden – тацна за шолја за еспресо

1.190 ден

6 на залиха