Old Luxembourg Brindille – тацна шолја за еспресо

540 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 12 cm

Нема на залиха

SKU: 1042071430 Категории: ,

Description

Порцеланскa тацна за шолја за еспресо, која одговара на шолјата за еспресо од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 12 cm

Украсете ја вашата маса со мали уметнички дела на колекцијата Old Luxembourg Brindille и создадете освежувачка елеганција и нежна хармонија на сино и бело.

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg Brindille - тацна шолја за еспресо

540 ден

Нема на залиха