MetroChic Blanc – тацна за шолја за кафе

1.190 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 18.5 cm x 18.5 cm x 2 cm

10 на залиха

SKU: 1046541310 Категории: ,

Description

Порцеланскa тацна за шолја за кафе, која одговара на шолјата за кафе од истоимената колекција.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 18.5 cm x 18.5 cm x 2 cm

Колекцијата MetroChic Blanc се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено издржлива премиум-порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по чистиот бел, елегантен изглед. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic Blanc – тацна за шолја за кафе

1.190 ден

10 на залиха