Old Luxembourg – тацна за шолја за кафе

1.033 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 14 cm дијаметар

10 на залиха

SKU: 1023411310 Категории ,

Опис

Порцеланска тацна за шолја за кафе, наменета за шолјата за кафе од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 14 cm дијаметар

Меките и нежни линии се соединуваат заедно со суптилните украси на брилијатно белиот порцелан, со цел да ја создадат колекцијата Old Luxembourg. Истата содржи производи кои се специфични по апсолутно стилскиот, безвременски елегантен изглед.

Old Luxembourg - тацна за шолја за кафе

1.033 ден

10 на залиха