Retro – свеќник (28 cm)

4.890 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 28 cm x 13 cm дијаметар

3 на залиха

SKU: 1172190865 Категории: ,

Description

Свеќник изработен од кристално стакло, со декоративна намена. Се мие исклучиво рачно.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 28 cm x 13 cm дијаметар

Retro е колекција која се состои од стаклени производи, со изработка која визуелно презентира луксуз, стил и неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Retro – свеќник (28 cm)

4.890 ден

3 на залиха