Urban Nature – шолја за кафе

1.490 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 240 ml

3 на залиха

SKU: 1034521300 Категории ,

Опис

Порцеланска шолја за кафе. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 240 ml

Додадете волшебна пресврт во вашата колекција за појадок, ручек или вечера со модерниот врвен порцелански асортиман, Urban Nature.

Urban Nature - шолја за кафе

1.490 ден

3 на залиха