Urban Nature – шолја за кафе

1.490 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 240 ml

4 на залиха

SKU: 1034521300 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за кафе. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 240 ml

Додадете волшебна пресврт во вашата колекција за појадок, ручек или вечера со модерниот врвен порцелански асортиман, Urban Nature.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Urban Nature - шолја за кафе

1.490 ден

4 на залиха