Artesano Original – шолја за кафе

1.199 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 250 ml

4 на залиха

SKU: 1041301300 Категории ,

Опис

Порцеланска шолја за кафе. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 250 ml

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Artesano Original – шолја за кафе

1.199 ден

4 на залиха