Urban Nature – чинија за сервирање

Out of Stock

2.859 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 35 x 18 cm

Нема на залиха

Опис

Порцеланска чинија со повеќенаменска употреба,за сервирање и послужување на разни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 35 x 18 cm

Додадете волшебна пресврт во вашата колекција за појадок, ручек или вечера со модерниот врвен порцелански асортиман, Urban Nature.

Urban Nature - чинија за сервирање

2.859 ден

Нема на залиха